м.Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька 68.
Телефони для довідок: (0342) 72-56-60, 097-463-13-34

Оплата і доставка

Шановні відвідувачі сайту магазину «ФАРБИ»!

    Нижче наведені правила, згідно яких відбувається замовлення, оплата і доставка товару.

 

  farby.if.ua - сайт магазину «ФАРБИ», що розміщений за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 68. На сайті представлений ассортимент лакофарбової продукції, що є в наявності в магазині або продається під замовлення. Ціни на сайті здебільшого відрізняються в меншу сторону від рекомендованих роздрібних цін в магазині. Працює це все дуже просто: реєструєтесь – оформляєте замовлення за приємними цінами на сайті – оплачуєте в магазині і забираєте замовлення (або отримуєте безкоштовну доставку). Якщо Ви з іншого регіону України – не проблема: ми відправимо ваше замовлення любою зручною для Вас транспортною компанією (із наявних в Івано-Франківську). В цьому випадку оплата буде здійснюватись у відділенні транспортної компанії при отриманні замовлення. Для запобігання неприємних ситуацій слід окремо наголосити: в магазині товар за ціною, зазначеною на сайті, відпускається тільки і винятково зареєстрованим покупцям. Наприклад, Ви просто переглянули каталог на сайті, зафіксували собі ціни і прийшли в магазин. В цьому випадку Вам порахують ваше замовлення по магазинних цінах (рекомендованих роздрібних). Але і в цьому випадку, якщо Ви наголосите на відмінностях в ціні, ми підемо Вам назустріч – зареєструємо Вас безпосередньо в магазині. Іще один важливий момент: реєстрація не має зворотньої дії. Тобто, якщо Ви здійснили покупку в магазині як пересічний покупець, а згодом потрапили на наш сайт, і побачили що той самий товар на сайті коштує дешевше – то, на жаль, перерахувати ваше замовлення ми не зможемо.

 

   Отже:

 

  1. Для того, щоб зробити замовлення Вам необхідно зареєструватись або ввійти під своїм логіном, якщо Ви вже зареєстровані. Зареєструватись можна на головній сторінці, або безпосередньо в процесі оформлення замовлення. Процедура реєстрації доволі проста – Вам необхідно вказати свої контактні дані: номер мобільного телефону та електронну адресу, на яку Вам прийде лист-підтвердження. Тільки після підтвердження реєстраціїї Ви будете зареєстровані на сайті.

    Окремо хочеться наголосити: отримані нами Ваші контактні дані ми не передаємо і не продаємо третій стороні. Вони потрібні нам виключно для ведення статистики, і, можливо, власної рекламної e-mail розсилки. І навіть в цьому випадку Ви завжди зможете від неї відмовитись.

 

  1. Після оформлення замовлення з Вами в найкоротший час зв’яжеться наш працівник і узгодить деталі замовлення.

 

   Ми цінуємо час та гроші наших клієнтів. Тому, якщо Ви оформляєте на сайті замовлення на суму понад 1500 гривень – ми зробимо Вам безкоштовну доставку в межах міста, а якщо на суму понад 7000 гривень – безкоштовна доставка буде в межах області.

 

   Якщо у Вас є запитання, на які Ви не знайшли відповіді у цій статті – будь ласка, передзвоніть нам. Ми намагаємось завжди йти назустріч клієнтам.

 

   Вдалих покупок!