м.Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька 68.
Телефони для довідок: (0342) 72-56-60, 097-463-13-34

Як отримати бездоганно пофарбовану стелю

Як отримати бездоганно пофарбовану стелю.

Виконання робіт.

    Незалежно від методу нанесення фарби малярні роботи завжди передбачають попереднє планування та певний порядок виконання робіт. Будемо вважати, що поверхня у нас вже підготовлена до пофарбування та прогрунтована.

   При фарбуванні стель латексними або акриловими фарбами найкращого результату можна досягнути за умов виконання наступних рекомендацій:

 

    При нанесенні валиком або пензлем напрям руху має бути обрано відповідно до напряму головного світла, тобто завершальні мазки (проходи) повинні бути виконані у напрямі світла від вікна. Завдяки цьому на мокрій поверхні легше спостерігати за просуванням роботи та добре видно можливі помилки. 

   Перший етап фарбування стелі-це вивід пензлем лінії між стелею та стіною. Після цього пензлем обмальовують місця навколо підвісів світильників.

   Фарбування валиком маляр-правша починає з правого кута віконної стіни (а маляр-лівша, відповідно, з лівого кута).Фарбу наносять перехресними рухами на ділянку шириною три-чотири валика. В кінці поверхню обробляють так, що валик знімають з мокрої фарби легким рухом. Фарбування продовжують смугою такої самої ширини впритул до протилежної стіни.

   Коли одна смуга пофарбована, фарбування наступної смуги починають знову в сторону від вікна.

   Якщо в кімнаті тепло, нанесення фарби, що швидко висихає ускладнюється: край смуги висихає дуже швидко і нова смуга не зливається зі старою. Це призводить до нерівномірного кінцевого результату із виділенням робочих швів.

   Надмірно швидкому висиханню фарби під час роботи можна запобігти відключенням опалення кімнати перед роботою та відкриттям вікон. Однак, опалення слід відновити одразу після завершення малярних робіт. Іноді за певних умов (при фарбуванні великих площ, приміщень з особливостями освітлення (довгі коридори, бокове освітлення), в опалювальних приміщеннях та за інших умов надмірно швидкого висихання фарби слід застосовувати спеціальний засіб «Time+» від Eskaro. Цей засіб розроблено спеціально для сповільнення висихання фарб (у півтори рази сповільнює час випаровування води із фарби), не змінює малярних властивостей та блиску фарби.

   Фарбування стелі проводять валиком валиком з довгим або середнім ворсом застосовуючи велику кількість фарби. Завдяки цьому пофарбована поверхня не висихає надмірно швидко.

   Для фарбування стель рекомендується застосовувати подовжувачі. Таким чином роботу можна виконати без драбини, стоячи на підлозі.

Фарби для стель.

    Зазвичай фарби для стель виробляються абсолютно матовими. Матові поверхні приховують незначні дефекти основи. Вони надають поверхні цільного і красивого вигляду. У фарбах для стель використовують максимально білі пігменти та наповнювачі. Білизна досягається також шляхом збільшення концентрації пігменту та наповнювачів у фарбі. Фарби для стель можна також кольору вати у світлі відтінки.

   Враховуючи усе вищенаведене можна рекомендувати наступні матеріали для пофарбування стель:

   -AURA Luxpro 3 від AURA – матова фарба для високоякісного оздоблення стель та стін;

   -Sympatia від Eskaro – глибокоматова фарба для стель із сповільненим часом висихання. Має білосніжний колір та високу покрівельну здатність.

   -Spektra EXTRA від Helios – високоякісна матова білосніжна фарба із чудовою покрівельною здатністю. Дуже зручна в роботі;

   -Sirohimmea від Tikkurila – водорозчинна акрилатна фарба для стель. Внаслідок підвищеного вмісту пігменту має гарну покрівельну здатність і білизну.

Додати коментар

Захисний код
Оновити