м.Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька 68.
Телефони для довідок: (0342) 72-56-60, 097-463-13-34

Як отримати бездоганно пофарбовану стелю

Як отримати бездоганно пофарбовану стелю.

Виконання робіт.

    Незалежно від методу нанесення фарби малярні роботи завжди передбачають попереднє планування та певний порядок виконання робіт. Будемо вважати, що поверхня у нас вже підготовлена до пофарбування та прогрунтована.

   При фарбуванні стель латексними або акриловими фарбами найкращого результату можна досягнути за умов виконання наступних рекомендацій:

Детальніше...

Як правильно фарбувати стіни в кімнаті

Як правильно пофарбувати стіни в кімнаті

Виконання робіт.

   До початку малярних робіт слід правильно спланувати порядок їх проведення.

   Будемо вважати, що стіни у нас вже підготовлені до пофарбування та прогрунтовані.

   Спочатку верхні та нижні частини стін та кути у всій кімнаті фарбують пензлем або вузьким валиком смугою завширшки 6-10см. Також фарбують обрамлення навколо вікон та дверей.

   Фарбування маляр-правша починає з правого верхнього кута, а маляр-лівша відповідно з лівого верхнього кута. При фарбуванні валиком слід уникати дотиків валика до стелі. Для більшої надійності рекомендується профарбувати валиком одну верхню смугу в горизонтальному напрямі.

Детальніше...

Як правильно вибрати фарбу для фасаду

Як правильно вибрати фарбу для фасаду.

Фарбування фасаду – важливий завершальний етап в будівництві і ремонті будинку. Лакофарбове покриття повинно надійно захищати фасад від руйнівної дії атмосфери протягом тривалого часу. Колір і фактуру лакофарбового матеріалу вибирають так, що будова органічно вписалася в оточуючий пейзаж.

Детальніше...