Шпаклювальна маса Greinplast SW, (Польща)

Виробник: GREINPLAST
Шпаклювальна маса Greinplast SW, (Польща)
Ціна: 383.50 грн
Об'єм :4,5кг
наявність на складі в наявності
Кількість:   

Про продукт

Служить для вигладжування гіпсокартонних плит та невеликих шорсткостей основи усередині будинків у приміщеннях, які не піддаються тривалому впливу вологи. Додавання армуючих волокон підвищує механічну тривкість та збільшує час обробки шпаклівки. Продукт може застосовуватися на мінеральні основи, такі як: цементні, цементно-вапняні і гіпсові штукатурки, гіпсокартонні плити, плити типу Pro-Monta, бетон, пористий бетон тощо.

Упакований в тару 8 кг; 25кг.
 

Властивості

Властивості

Відкритий час роботи Відкритий час роботи
≥ 120 хв.
Температура застосування Температура застосування
+5oC до +30o
Витрата Витрата
1,5 до 2,0 кг/м2/mm товщини
 
   
   
   
 

 Виконання

      Щоб отримати відповідну робочу консистенцію, допускається додавання невеликої кількості води, не більше 1% на упаковку. Безпосередньо перед нанесенням маси розмішати її дрібнообертовою мішалкою. Занадто високі оберти дрилю можуть призвести до наповітрення суміші, що в результаті веде до появи повітряних бульбашок під час шпаклювання. Масу наносити рівномірно, притискаючи її щільно до основи на товщину не більшу ніж 1 мм. Після повного висихання шару можна наносити наступні аж до отримання бажаного результату. Допускається повторне тонке шпаклювання можливих нерівностей. Час висихання залежить від температури та вологості повітря і загалом становить 4 год. Після повного висихання шпаклівки потрібно її пошліфувати, очистити пилососом і заґрунтувати.

 Рекомендації та зауваження

   Не застосовувати для стикання гіпсокартонних плит. Масу накладати використовуючи нержавіючі знаряддя (терка, шпателі, тощо). Усі роботи виконувати при температурі основи і середовища від +5 до +30°С. Оптимальна температура застосування +20°С. Не застосовувати при температурі основи нижче +5°С. Не застосовувати в приміщеннях, які підлягають тривалому впливу вологи. Знаряддя промивати водою відразу після закінчення робіт. Забруднення слід усувати ще до засихання. Інформація, наведена в інструкції має на меті гарантувати оптимальне використання продукту, однак не є підставою для юридичної відповідальності Виробника, тому що умови виконання робіт залишаються поза його контролем. Витрати шпаклівки залежать від ступеня рівності основи.

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH